Co nabízíme

co_nabizime_corporat

Corporate Identity

Jednotný vizuální styl zdůrazňuje image a individualitu každé společnosti a tím ji odlišuje od konkurence.

Firemní styl (či firemní design) je kodifikován manuálem firemního grafického stylu (grafický manuál), jehož standardními součástmi jsou definice loga, logotypu a jejich varianty (barevnost, typografie, zakázané varianty) a vzory typických firemních písemností (dopisní papír, obálka, vizitka, razítko, firemní formuláře), propagačních tiskovin (katalogy, letáky, brožury atd.), inzerce i prostorových aplikací (označení budov, dárkové předměty apod.).

Vytvoříme Vám grafický manuál, který bude Vaši společnost či produkt vždy jednotně propagovat v souladu s Vašimi zájmy.

Počet vytvořených grafických manuálů

Realizovaných logotypů

Hlavičkových papírů

Vytvořených firemních katalogů

co_nabizime_webdesign

Tvorba webů s profi designem

Zajistíme Vám komplexní služby v oblasti internetových prezentací. Od grafického návrhu, vývoje až po realizaci webových stránek a jejich správu.
Vytvoříme Vám webové stránky s originální a hlavně funkční grafickou podobou, s jasnou a jednoduchou orientací a s kvalitní optimalizací pro vyhledávače.

Součásti tvorby webových stránek je i komplexní optimalizace, která zaručí vyšší dohledatelnost Vašeho webu napříč internetem. Samozřejmostí je responzivní design, tj. správné zobrazování webu na mobilních zařízeních.

Pracujeme pro malé i střední podniky

Naše reference

co_nabizime_vystavy

Návrh výstavních a veletržních expozic

Specializujeme se na koncepci, plánování a realizaci projektů výstavních expozic (výstavní stánky, veletržní stánky) a interiérového designu.

Výstavnictví a účast na veletrzích patří dlouhodobě k efektivní formě marketingové komunikace firem.Veletrhy jsou ideálním místem pro prezentaci produktů a značky, dochází k přímému kontaktu mezi nabízejícím a zákazníkem a jsou ideálním místem pro setkávání současných i budoucích obchodních partnerů.

Realizujeme výstavní i veletržní stránky v České republice i v zahraničí.

Element

Become a Member


Continue