O nás

Corporate Identity a grafika – to je ATONdesign

První návrh z našeho ateliéru vznikl již v roce 1994. Od té doby se naše společnost zabývá grafickým zpracováním propagačních materiálů, veletržní expozice, webové stránky, tvorbou grafických manuálů, loga ( součástí Corporate Identity, nebo-li firemní identity, která v sobě skrývá jednotný vizuální styl společnosti ) a veškerých merkantilních tiskovin a firemní prezentace, ať už v podání online či offline ( letáky, plakáty, billboardy apod. )

Naší silnou stránkou je přesné dodržení termínů, rychlé reakce na napjaté termíny a tzv. “rychlovky”, flexibilní komunikace, kreativní myšlení a férový přístup při řešení reklamací a jejich následné promptní řešení..

Naše dovednosti

Grafický design 95%

Webdesign, tvorba webových stránek 84%

Návrhy stánků a veletrhů 90%

Komerční interiéry 80%

Jsme designéři

Naší výhodou je, že pokud řešíte design, jednáte přímo s výtvarníkem, ne s obchodním zástupcem

Jsme spolehliví

O kvalitách naší práce se přesvědčila již řada malých i velkých mezinárodních společností

Grafika na míru

Zajistíme Vám zaručeně originální vizuální prezentaci – od loga, přes grafický manuál až po finální prezentaci

Výhodné ceny

Nejsme sice nejlevnější, naše ceny však odpovídají nadstandardním službách a výsledné vysoké kvalitě, která je pro nás samozřejmostí

Flexibilita a komunikace

Jsme Vám neustále k dispozici, rádi ve všem poradíme a dokážeme rychle reagovat na jakékoliv změny či návrhy

Zvýrazníme Vaši prezentaci

Dostaneme Vás snadněji
do povědomí, přivedeme nové zákazníky a udržíme ty stávající efektivní propagací a interakcí

Tým ATONdesign

Michal Světlík

Grafický design, veletržní expozice

+420 602 337 484
m.svetlik@atondesign.cz

Hana Světlíková

Obchod, komunikace s klienty

+420 602 212 021
h.svetlikova@atondesign.cz

Alena Kutinová

Produkce, komunikace s klienty

+420 724 301 802
a.kutinova@atondesign.cz

Josef Štítkovec

Sazba a zlom, produkce

+420 724 301 802
info@atondesign.cz

ATONdesign v číslech

Datum založení

Zpracováno zakázek

Počet reklamací

%

Zákazníků s námi spolupracuje déle jak 2 roky

Co o nás říkají zákazníci?

 • “Při výběru designu našeho veletržního stánku nás oslovil hned první návrh, který odpovídal naší představě o originální, ale přesto cenově dostupné expozici. Následné úpravy probíhaly rychle a přesně dle požadavku, s profesionální a věcnou radou. S finálním provedením jsme byli velice spokojeni a kladné reakce na provedení našeho stánku nás jen utvrdily v tom, že naše volba partnera byla správná.”

  Žaneta Balochová, Marketing Manager – Eurojet Servis, s.r.o.

 • “Společnost ATONdesign s.r.o. pro nás od roku 2014 zajišťuje komplexní služby v oblasti grafického zpracování a vizualizace reklamní kampaně ankety Český slavík Mattoni. Jedná se velice prestižní akci, jejímž hlavním vyvrcholením je přímý televizní přenos z vyhlášení výsledků ankety, na němž se objevuje řada známých osobností i zahraničních hostů. ATONdesign vnímáme jako kreativní studio, které dokáže flexibilně, rychle a precizně zpracovat časově i obsahově velmi náročné zadání. S jejich spoluprací jsme maximálně spokojeni, vážíme si jí a mohu proto toto studio doporučit každému, kdo hledá profesionálního a spolehlivého obchodního partnera  s osobním přístupem k zákazníkovi.”

  Ing. Roman Jansta, Marketing & Business Manager – Musica Bohemica s.r.o.

 • “Společnost ATONdesign s.r.o. pro nás vytvořila jednotný vizuální styl produktových prospektů. Velmi oceňuji kreativní zpracování a vstřícný přístup, akceptování připomínek z naší strany a velkou dávku trpělivosti. S týmem ATONdesign spolupracuji pravidelně již několik let a jako dodavatele mohu všem jen doporučit.”

  Hana Turečková, Marketing – ZAT a.s.

 • “Se společností Atondesign s.r.o. spolupracuji již velmi dlouho. Kromě úspěšné realizace výstavních expozic na evropských veletrzích máme s týmem ATONdesign výborné zkušenosti z oblasti grafického zpracování včetně tisku katalogů, firemních časopisů a newsletterů. Se studiem ATONdesign jsme rovněž vytvořili originální produktové a image fotografie. Vážím si úrovně grafického zpracování, profesionálního přístupu, vstřícné a korektní komunikace a spolehlivosti týmu ATON.”

  Anna Janelová, Odbor komunikace a propagace – Doosan Škoda Power s.r.o.

Element

Become a Member


Continue